Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jolie nuk shikon filma

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Jolie nuk shikon filma   4/2/2009, 18:01

Aktorja seksi Angelina Jolie ende nuk i ka parė tė gjithė filmat tė cilėt i ka bėrė gjatė karrierės sė saj, sepse nuk i pėlqen tė shikojė filma.


33-vjeēarja ka debutuar si fėmijė nė ekranin e madh pėrkrah babait tė saj nė filmin e vitit 1982, “Lookin' to Get Out”, ndėrsa tani ėshtė njėra nga fytyrat mė tė njohura nė botė. Megjithatė fituesja e Oskarit, e cila ka realizuar afėr 40 filma deri mė tani, thotė se ajo nuk pėlqen tė shikojė filma dhe nuk ka kohė pėr filmat e saj.

“Disa filma nuk i kam parė aspak, ndėrsa disa prej tyre i kam parė vetėm njėherė. Mė shumė mė pėlqen tė bėj filma sesa t’i shoh ato. Nė fakt nuk mė pėlqen t’i shikoj filmat”, ka thėnė Jolie, e cila sivjet ėshtė nominuar pėr ēmimin Oskar pėr rolin e saj nė filmin “The Changeling”.


Angelina Jolie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jolie nuk shikon filma
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: