Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Cyrys dhe Swft duet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Cyrys dhe Swft duet   4/2/2009, 18:08

Sensacioni i tė rinjve Miley Cyrus dhe kėngėtarja Taylor Swift do tė kėndojnė nė duet tė dielėn gjatė ndarjes sė ēmimeve Grammy.Mėsohet se dy kėngėtaret do ta kėndojnė kėngėn e Swift “15’, tė cilėn ylli i muzikės ‘country’ e ka shkruar gjatė kohės kur ishte nė shkollė tė mesme.

“Dėshiroj qė ta kėndojmė kėngėn time ‘15’ dhe jemi duke menduar pėr kėtė. Po mundohemi tė ndryshojmė diēka, gjė qė mendoj se do tė jetė mirė...”, ka thėnė Swift.Miley Cyrus
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cyrys dhe Swft duet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: