Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ashton Kutcher nuk e do as veten

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Ashton Kutcher nuk e do as veten   5/2/2009, 00:46

Deri dje bėhej me dije se Ashton Kutcher ka njė ndjenjė dashurie pėr Cameron Diaz. E sot nga ana tjetėr ėshtė vėrejtur se Nicole Richie e ka shikuar Ashtonin me njė dashuri tė madhe, nė njė mbledhje qė ėshtė mbajtur mbrėm nė Hollywood.
Nuk dihet a ėshtė e vėrtetė kjo por nga mėnyra se si ajo ka reaguar ndaj tij, thuhet se kjo nuk ėshtė vetėm njė thash e theme, por ėshtė njė dashuri e vertetė.
Po qe se ky lajm do tė pranohet se ėshtė i vėrtetė nga Ashton dhe Nicole, atėher Ashton dashurohet vetėm te gratė e martuara dhe nė vajza mė tė mėdha nė moshė pėrkundrejt moshės sė tij.
Deri dje ai thoshte nėpėr media se e don Demi Moore, madje dhe Cameron Diaz, e nesėr ndoshta thot per Nicole Richie.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ashton Kutcher nuk e do as veten
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: