Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ekrani "3D" lėshohet nė treg nga IO2 Technology

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Ekrani "3D" lėshohet nė treg nga IO2 Technology   18/11/2007, 13:50


  • Ekrani "3D" lėshohet nė treg nga IO2 Technology

IO2 Technology e ka lėshuar nė treg ekranin Heliodisplay qė projekton pamje 2 dimensionale nė rezolucion 1024x1024. Por, pamja e krijuar duke shumė afėr asaj 3 dimensionale dhe mund tė jetė interaktive duke i lejuar pėrdoruesit ti lėvizė objektet me gisht.

Sistemi optim pėr detektim pėrdoret pėr ti pėrcjellur lėvizjet e gishtit, apo dores.

Pamja projektohet nė grimca tė vogla mikroskopike qė mesiguri janė ujė, por IO2 Technology nuk e ka konfirmuar kėtė. Kualiteti i pamjes nuk ėshtė mė i mirė se i ekraneve tė zakonshme CRT.

Heliodisplay-i kushton $18,400, ndėrsa pėr teknologji prekese duhet ti shtohen edhe $1,000.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Ekrani "3D" lėshohet nė treg nga IO2 Technology
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Informatika & Kompjuter & Internet-
Kėrce tek: