Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 DoCoMo lėshon telefonin 3G pėr biznese

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: DoCoMo lėshon telefonin 3G pėr biznese   18/11/2007, 13:51

DoCoMo lėshon telefonin 3G pėr biznese


NTT DoCoMo ka lajmėruar kėtė javė se gjatė kėtij muaji do ta lėshon nė treg telefonin mobil, 3G FOMA F903iBSC, e cila ėshtė e parashikuar kryesisht pėr biznese. Ky telefon 3G ėshtė i dizajnuar duke u pėrqėndruar mė shumė nė siguri dhe pikje tė informates.

Pėr ti ikur pikjes sė informatave nga mjedisi korporativ, telefoni nuk pėrmban kamerė,
memorie tė jashtme, porte USB apo infra-kuq, si dhe kuleten elektronike Osaifu-Keitai. Gjithashtu, telefoni nuk mund ti pėrmban mė shumė se 101 numra nė adresarin e vet.

Funksionet sikur adresari i numrave tė telefonit, kalendari, shėnimet, regjistri i thirrjeve, memot, mund tė resetohen prej sė largu nga DoCoMo kur klienti e kėrkon kėtė. Kjo ėshtė mundėsi shumė e dobishme nė raste kur telefoni humbet apo vjedhet.

Hapja e telefonit mund tė bėhet vetem pėrmes ēasjes biometrike, qė nė kėtė rast ėshtė leximi i shenjave tė gishtave.

Pajisja gjithashtu nuk pėrmban lexues tė muzikes apo aplikacione
Java. Telefoni do tė lėshohet nė tregun Japonez me 19 Mars.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
DoCoMo lėshon telefonin 3G pėr biznese
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Informatika & Kompjuter & Internet-
Kėrce tek: