Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jolie viziton refugjatėt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Jolie viziton refugjatėt   6/2/2009, 20:29

Angelina Jolie ka marrё njё pushim nga qilimi i kuq gjatё kėsaj jave, pёr tё vizituar njё qendėr tё refugjatёve nё Ban Mai Nai Soi, Tajlandё.


Ylli i filmit “Tomb Raider”, e cila rrit gjashtё fёmijё me partnerin e saj Brad Pitt, ka kėrkuar nga qeveria e Tajlandёs t’u japё mё shumё liri dhjetėra mijėrave refugjatёve burmez.

“Isha e brengosur tё takoja njё vajzё 21-vjeēare e cila kishte lindur nё kamp dhe e cila kurrė nuk kishte dalё jashtė tij dhe tash po rrit fёmijёn e saj po nё kamp”, citohet tё ketė thёnё Jolie pas vizitės sё saj.

Jolie, e cilё ёshtё ambasadore e vullnetit tё mirё e Agjencisё sё Refugjatёve tё Kombeve tё Bashkuara, ka kėrkuar nga autoritet tajlandeze tё merret mё shumё me 110 mijё refugjatёt.


Angelina Jolie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jolie viziton refugjatėt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: