Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Alban Skenderaj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Alban Skenderaj   7/2/2009, 21:29

Kёngёtari joshės nga Shqipёria, Alban Skёnderaj, gjatė pjesėmarrjes nė njė shou televiziv ka pohuar se ajo ēfarė ai do tё ndryshonte te vetja ёshtё 'stili i flokėve'.


Albani ishte mysafir nё shou-emisionin “Zonё e Lirё”, ku drejtuesi i emisionit, Arjan Ēani, kishte pėrgatitur njё intervistё mё tё veēantё pёr tё, me emrin “Pasqyra”.

Derisa Albani shikohej nё pasqyrё, ai pėrgjigjej edhe nё pyetjet e Arjanit, nё mesin e tё cilave ishte edhe pyetja se ēfarė do t’i thoshte tё ndryshojė “personit qё sheh nё pasqyrё”.

“Ndėrroje stilin e flokėve sepse dukesh sikur ke tridhjetė vjet kėshtu”, i ёshtё drejtuar Albani ‘vetes’ sё tij.Alban Skёnderaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Alban Skenderaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: