Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Sonte zbulohen banorėt e rinj tė Big Brother

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Sonte zbulohen banorėt e rinj tė Big Brother   7/2/2009, 21:35

Sonte nė orėn 20:45 nė "Top Channel" do tė fillojė edicioni i dytė i ‘reality’ shout "Big Brother Albania", nė drejtimin e Arbana Osmanit.


Stafi i “Big Brother” ėshtė kujdesur, qė asnjė detaj tė mos publikohet nė media, nė lidhje me personazhet, se cilėt janė ata. Veēse njė reklamė qė transmetohet nė “Top Channel”, numėron ditėt mbrapsht tė nisjes sė spektaklit mė tė ndjekur, qė do vazhdojė dy muaj. Nė shtėpinė mė tė famshme do tė hyjnė 14 banorėt e rinj, tė cilėt do tė jenė protagonistėt e edicionit tė dytė tė kėtij spektakli.

Kėtė vit stafi i “Big Brother” garanton se personazhet, qė do tė hyjnė nė shtėpi janė interesantė dhe se janė pėrzgjedhur mes mijėra aplikuesve, tė cilėt kanė qenė
pjesė e audicioneve pėr “Big Brother Albania”.

Publiku pret bashkėjetesėn e re televizive, me dashuritė, konfliktet, inatet, dhe largimet njė nga njė tė banorėve nga shtėpia, dhe shpalljen e fituesit.

Spektakli do tė transmetohet 24 orė nė 24, ne 2 kanale tė DigitAlb, si dhe nė “Top Channel”, ku ēdo ditė pėrreth 30 minuta do tė transmetohet pėrmbledhja e ngjarjeve mė tė rėndėsishme tė ditės, ndėrsa tė shtunėn do te zhvillohet spektakli “live”. “Big Brother” realizohet nėn markėn e kompanisė “Endemol”.

Edicioni i parė pati shikueshmėri tė lartė, ndėrsa banorėt mė tė spikatur vazhdojnė tė jenė pjesė e faqeve rozė tė shtypit tė pėrditshėm.

Anėtarėt e edicionit tė parė tė “Big Brother”
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Sonte zbulohen banorėt e rinj tė Big Brother
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: