Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mel B: Nuk mė pengon trupi im

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Mel B: Nuk mė pengon trupi im   7/2/2009, 21:40

Anėtarja e dikurshme e grupit "Spice Girls", Mel B, duke folur pėr peshėn e saj ka thėnė se nuk i pengon qė ėshtė e plotė, ndėrsa e ka etiketuar Jessica Alban si ‘shumė tė hollė’.


Melanie Brown nuk ndjehet nėn presion pėr peshėn e saj dhe nuk preferon tė duket si yjet tjera, dhe asnjėherė nuk mban dieta tė rrezikshme pėr tė humbur kilogramė.

“Nuk kam bėrė ushtrime gjatė shtatzėnisė time. Nėse mė pyetni mua, Jessica duket shumė e hollė. Pasi linda unė nuk vrapova menjėherė nė palestėr pėr tė humbur kilogramė, sepse mė pėlqente tė isha e plotė. Asnjėherė nuk mė ka penguar pamja ime”, ėshtė shprehur kėngėtarja.


Mel B
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mel B: Nuk mė pengon trupi im
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: