Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ēmimin “Mjedra e Artė” e fiton...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Ēmimin “Mjedra e Artė” e fiton...   9/2/2009, 01:25

Ēmimin “Mjedra e Artė” e fiton...

Tom Cruise, Mark Wahlberg dhe Keanu Reeves janė nominuar pėr ēmimin Golden Raspberry Award.
Tre aktorėt bėjnė pjesė nė grupin e aktorėve mė tė kėqij tė vitit, tė cilėt do tė ‘turpėrohen’ nė ceremoninė Razzies, e cila do tė mbahet njė natė para ndarjes sė ēmimeve Oskar.
Cruise ėshtė nominuar pėr paraqitjen e tij nė filmin “Valkyrie”, Wahlberg pėr filmin “The Happening”, ndėrsa Reeves pėr performancėn e tij nė filmin “The Day The Earth Stood Still”.
Paris Hilton ėshtė favoritja kryesore pėr ta fituar ēmimin e aktores mė tė keqe, por tė nominuara janė edhe Jessica Alba, Reese Witherspoon dhe Diane Keaton
Nominimet e tė mėrkurės pėr filmat mė tė kėqij pėrfshijnė: “Meet The Spartans”, “Speed Racer”, “High School Musical 3”, “The Happening”, “Meet Dave” dhe filmi i Paris Hiltonit, “The Hottie & The Nottie”.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ēmimin “Mjedra e Artė” e fiton...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Shoqėria dhe Kultura-
Kėrce tek: