Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ēmimi i naftės bie nėn 40 dollarė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
Leonita

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Ēmimi i naftės bie nėn 40 dollarė   9/2/2009, 01:47

Ēmimi i naftės bie nėn 40 dollarė

Ēmimi i naftės nė SHBA ėshtė ulur nėn 40 dollarė pėr njė fuēi. Mbrėmė nė mbylljen e bursės sė Nju Jorkut, nafta shitej pėr 39.50 dollarė pėr njė fuēi, qė ėshtė njė rėnie prej 1.67 dollarė. Rritja e papunėsisė pėr tregtarėt me naftė do tė thotė zvogėlim i kėrkesės pėr karburant, pasi tė papunėt shpenzojnė shumė mė pak, jo vetėm karburant, por edhe miliona artikuj tė tjerė, qė duhet tė reflektohet nė tregje.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ēmimi i naftės bie nėn 40 dollarė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Ekonomi & Biznes-
Kėrce tek: