Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Victoria ben si interesante...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Victoria ben si interesante...   9/2/2009, 03:48

Kete ka dashur te thosthe ish shoqja e grupit, Emma Bunton (kujtoni Spice Girls) per Victoria Beckham. Ajo nuk e shpjegon dot interesin kaq te madh qe media amerikane ka per Posh Spice.

Interesimi i gazetarėve dhe paparaceve Vickyn u bė i madh pas martesės sė saj me superyllin e futbollit, David Beckham, nė vitin 1999.

Bunton as tani nuk mund ta kuptojė se pse tėrheq aq shumė vemendja, a thua se eshte ndonje ikone.

“Isha nė njė restorant me Victorian, dhe tė gjithė njerėzit e shikonin atė duke u munduar qė te terhiqnin vemendjen e saj. Pėr mua, ajo ėshtė thjesht Victoria, shoqja ime, njė nėnė e mire dhe njė vajzė e mirė”, ka thėnė Emma.

Emma Ziliqarja duhet thene!

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Victoria ben si interesante...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: