Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kthehet 'cjapi' tek 'kasapi'

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Kthehet 'cjapi' tek 'kasapi'   9/2/2009, 03:53

Pamela Anderson (se fundmi e pare ne Big Brother ne Australi) ka pranuar se ajo dhe ish-bashkeshorti, Tommy Lee, prej se cilit u nda bujshem, jane kthyer serish bashke, sepse, sic thote ajo, bejne nje dyshe te perkryer.


- “Ne jemi miq shume te ngushte, jemi kombinimi i duhur i dy njerzve, e kjo ėshtė e sigurt. Kam kaluar shume dite me te gjate kesaj vere... Kėnaqemi ndersa jemi bashkė... Shto dhe faktin se eshte babai i fėmijėve te mi. Me shume se kaq nuk di cmund te kerkoj".

Anderson ka qenė e martuar me liderin e “Motley Crue” per tre vjet, per tu divorcuar me 1998. Bashke kane dy djem, Dylan, 10 vjec dhe Brandon, 12.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kthehet 'cjapi' tek 'kasapi'
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: