Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Affleck dėshiron njė djalė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Affleck dėshiron njė djalė   9/2/2009, 19:36

Aktori Ben Affleck, i cili ka dy vajza me gruan e tij Jennifer Garner, thuhet se dėshiron t’i shtojė familjes sė tij edhe njė djalė.


“Ben dėshiron tė vazhdojė deri sa tė ketė njė djalė. Ai ka vizion pėr ta veshur njė djalė me veshje tė klubit Red Sox, tė luajė bejsboll dhe tė qėndrojė nė banak me tė”, ka thėnė njė burim pėr magazinėn amerikane OK!

“Por, Jennifer iu ka thėnė miqve se ajo nuk dėshiron tė ketė fėmijė. Ajo i ka thėnė Ben, ‘Nėse dėshiron mė shumė fėmijė, duhet tė gjesh njė mėnyrė pėr ta bėrė vet’,”, ka shtuar burimi.


Ben Affleck
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Affleck dėshiron njė djalė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: