Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Duffy ndėrron tonin e zėrit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Duffy ndėrron tonin e zėrit   10/2/2009, 19:50

Kėngėtarja uellsiane, Duffy, dėshiron tė tingėllojė ngjashėm me Mariah Careyn.


Duffy, e cila fitoi ēmimin pėr albumin mė tė mirė pop nė ndarjen e ēmimeve Grammy, dėshiron ta ndėrrojė tonin e zėrit pėr kėngėt e albumit tė dytė.

“Ajo ka vendosur tė bėjė njė album nė stilin e Mariah Careyt ose Christina Aguileras. Nė incizimet e radhės ajo do tė provojė tė eksperimentojė me zėrin e saj, pasi qė tashmė ka siguruar njė vend nė skenėn botėrore”, ka thėnė njė burim pėr gazetėn britanike “Daily Star”.Duffy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Duffy ndėrron tonin e zėrit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: