Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Scripte tė Ndryshme nė gjuhėn Shqipe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Scripte tė Ndryshme nė gjuhėn Shqipe   20/11/2007, 02:45

Kėtu Mund tė bėni download tė gjithe Mirc Scriptet mė tė mirė Shqiptar.

Pėr tė bėrė download njė Script mjafton tė bėsh klik sipėr Scriptit qė dėshiron dhe mė pas tė bėsh Save ose Download.

Spider-X 3 Versioni Fundit!
CaSaNoVa_Script Versioni 2 ( i fundit) !
Shqiponja Script Versioni 3.4( i fundit)
Makaveli Script Versioni fundit!
Elbasani Script Nje nga ne famozet!
Spider-X 3 Versioni Fundit!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: ScripT MaChO   20/11/2007, 02:47

ScripT MaChO


Scriptin MaChO mund ta mirni (shkarkoni) vetėm nėse klikoni ScripT_MaChO mbi tė, ose duke klikuar Kėtu. Eshtė me tė vertet njė script shumė i mirė edhe i leht pėr te pėrdorur... Istalimi i kėsaj scripte bėhet nė te njejten mėnyrė sikurse scriptet e tjerė .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Disa mIRC Scripte pėr Shkarkim   20/11/2007, 02:48

Disa mIRC Scripte pėr Shkarkim • ShowDowNScript (Vers. 12.0) mund ta mirni (shkarkoni) nė mėnyrė shumė tė leht ShowDowNScript duke klikuar mbi tė.
  Kjo script ėshte i mir sidomos pėr ata qė hyn pėr her tė par nė chat.

 • Ninja Script (Vers. 4.5) mund ta mirni (shkarkoni) nė mėnyrė shumė tė leht NinjaScript duke klikuar mbi tė.
  Ky lloj Scripti ėshte shume fleksibile edhe e leht pėr te pėrdorur...

 • ScĆøScript (Vers. 2004) mund ta mirni (shkarkoni) nė mėnyrė shumė tė leht black]ScĆøĆøp Script duke klikuar mbi tė.
  Eshte script normal ...

 • X3M War Script mund ta mirni (shkarkoni) nė mėnyrė shumė tė leht X3MWarScript duke klikuar mbi tė.
  Ka shumė opsione edhe ėshtė me dizajnim tė lartė.

 • Fractal Script (Vers. 1.09) mund ta mirni (shkarkoni) nė mėnyrė shumė tė leht FractalScript duke klikuar mbi tė.
  Eshte Script Anglez...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Varrėza Script   20/11/2007, 06:47

Varrėza Script


Pėr tė marrė pjesė nė ndonjė rrjetė tė IRC`it duheni qė ta keni njė program siē ėshtė VarrėzaScripT, njė klient i IRC`it i cili ėshtė falas (shareware), ky ėshtė i shkruar nga Khaled Mardam-Bey. dhe i perkthyer jo aq shum nga BlueScreen ėshtė njė klient I IRC`it I cili ka shumė opcione tė ndryshme.Pėr shkarkim Mjafton vetėm tė klikoni Kėtu Ose VarrėzaScript
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: mIrc-i me "Kamer"   20/11/2007, 07:00

mIrc-i me "Kamer"

Tė nderuar vizitorė ... Nėse deri sot nuk keni patur rastin tė Shkarkoni (download) ose nuk e keni ditur se egziston njė gjė tė tillė, tash keni mundesin ta shkarkoni mIrc-in me Kamer .. vetėm duke Klikuar mIrc-Kamer mbi tė ose duke klikuar Kėtu .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
Endry-Dj
Junior Member
Junior Member


Numri i postimeve : 1
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Scripte tė Ndryshme nė gjuhėn Shqipe   15/2/2008, 19:46

mIRC-Team Script Is The Best Of All Scrpits

50 Cent Script For All U Gangsyas

Albania Script Spirit Of Albania

Fuck Greece Script Hmm Let's Fuck Up All

Dark_Angle Script Nga I Modhi Dark Angle

En3rgie Simple Script Per Serverin En3rige

Endry Dj Script Hmm E Pra Sdo Koment

House Nation Script Yeah !!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Scripte tė Ndryshme nė gjuhėn Shqipe   15/2/2008, 20:10

Endry-Dj flm per Kontributin tuaj Smile

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Scripte tė Ndryshme nė gjuhėn Shqipe   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Scripte tė Ndryshme nė gjuhėn Shqipe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Chati dhe Chatuesit :: Chati dhe Chatuesit-
Kėrce tek: