Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Frank Rijkaard kandidat pėr stolin tek Ēellzi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
Leonita

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Frank Rijkaard kandidat pėr stolin tek Ēellzi   11/2/2009, 00:57

Frank Rijkaard kandidat pėr stolin tek Ēellzi
Agjenti i holandezit, Frank Rajkard ka zbuluar se ish-trajneri i Barcelonės, nuk e ka pėrjashtuar mundėsinė qė tė zėvendėsoj Luiz Felipe Skolarin nė postin e trajnerit tek skuadra e Ēellzit.Pas shkarkimit tё djeshėm tё trajnerit brazilian tek skuadra nga Stemford Brixh, u pėrmendėn njё sёrё emrash nė mesin e tė cilėve edhe emir i Frank Rajkard.
Rajkard, i cili gjatё kohės sё tij s'i trajner dėrgoi Holandёn nё gjysmėfinalen e Euro 2000 dhe fitoi dy herё La Ligёn dhe njё herё Ligёn e Kampionёve me Barcelonёn shifet si zėvendėsimi mė adekuat pėr brazilianin e shkarkuar Skolari i cili me ekipin e tij, nė kampionatin Anglez nga gjithsej 25 ndeshje tė zhvilluara arriti tė merr 14 fitore, 7 barazime dhe 4 disfata.
Agjenti i ish-lojtarit tё Milanit, pёr Sky Sports ka thёnё se Rajkard do tё analizojё pranimin e kėtij posti nёse ai i ofrohet pasi ėshtė njė adhurues i Kampionatit Anglez dhe se pas largimit nga skuadra e Barcelonės dėshiron njė skuadėr nė tė cilėn do tė kishte punuar njė kohė mė tė gjatė. Njё opsion tjetėr qё pėrmendet ёshtё edhe kalimi i Karlo Anēelotit nga Milani nё Ēellzi si dhe kalimi i Frank Rijkaard nё stolin e skuadrės nga "San Siro". Mirėpo pėrveē tyre pėr njė vend tė mundshėm nė stolin e skuadrės nga "Stemford Brixh" pėrmenden edhe Gus Hidink dhe ish trajneri Avram Grant.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Frank Rijkaard kandidat pėr stolin tek Ēellzi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: