Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Petriē dėnohet me dy ndeshje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
Leonita

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Petriē dėnohet me dy ndeshje   11/2/2009, 01:02

Petriē dėnohet me dy ndeshje


Komisioni disiplinor pranė Federatės Gjermane tė Futbollit ka suspenduar futbollistin e Hamburgut Mladen Petriē me dy ndeshje pas kartonit tė kuq qė mori nė pėrballjen kundėr Karlsruhes.Petriē ishte pėrjashtuar nga loja nė minutėn e 76-tė kur haptazi reagoi ashpėr ndaj ndėrhyrjes qė kishte bėrė futbollisti kundėrshtar Engellhart ndaj vet kroatit i cili mė pas pėr kėtė reagim jo tė hijshėm u ndėshkua me karton tė kuq nga ana e arbitrit Torsten Kinhofer. Sipas drejtorit sportiv tė Hamburgut Dietmar Beiersdorfer, Petriē nuk ka sulmuar futbollistin kundėrshtar, ashtu qė nė asnjė mėnyrė nuk mund tė pranojnė dėnimin e futbollistit tė tyre i cili nė kėtė rast duhet munguar nė dy ndeshjet e radhės pėrballė Arminia Bilefilldit dhe Bajer Leverkusenit.
Kėshtu drejtuesit e Hamburgut tė pakėnaqur nga vendimi I Komisionit disiplinor kėtė rast e kanė paraqitur edhe deri tek gjyqi Sportiv i Federatės Gjermane tė Futbollit nė Frankfurt i cili pritet qė ta rishqyrtoj kėtė vendim.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Petriē dėnohet me dy ndeshje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: