Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kombetarja, mungon edhe Beqaj, Haan jo-euforik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
Leonita

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Kombetarja, mungon edhe Beqaj, Haan jo-euforik   11/2/2009, 01:07

Kombetarja, mungon edhe Beqaj, Haan jo-euforik


Pas Canes dhe Lales, kombetarja duhet te luaje ndaj Maltes edhe pa titullarin e portes, Arjan Beqaj, i cili eshte i demtuar dhe do ta ndjeke ndeshjen nga tribuna.
Por Arie Haan me shume se mungesave, i trembet euforise qe mund te shfaqet te lojtaret, nenvleresimit te kundershtarit, por edhe formes se disa prej titullareve, qe nuk jane aktivizuar rregullisht ne klubet e tyre respektive.
Ne konferencen per shtyp te dites se sotme, tekniku holandez i kuqezinjve theksoi se Beqaj do ta ndjeke ndeshjen nga tribuna pasi nuk ka arritur te rekuperohet dhe ka kerkuar nga skuadra qe ta vleresoje ne maksimum kundershtarin. Formacioni titullar do vendoset pas stervitjes se sotme qe do te jete edhe e fundit per kombetaren tone.
Nga ana tjeter, trajneri i Maltes eshte shprehur i kenaqur me gjendjen e skuadres se tij dhe pohoi se neser do kerkoje fitoren pasi do hedhe ne fushe nje skuader sulmuese. Gjithashtu, ai pohoi se eshte ne dijeni te plote te mungesave te rendesishme per Shqiperine.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kombetarja, mungon edhe Beqaj, Haan jo-euforik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: