Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Malte, Duka kerkon impenjim nen syte e Ferguson

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Malte, Duka kerkon impenjim nen syte e Ferguson   11/2/2009, 01:10

Malte, Duka kerkon impenjim nen syte e Ferguson


Presidenti i Federates Shqiptare te Futbollit, Armand Duka kerkoi impenjimin maksimal per ndeshjen me te rendesishme te vitit per kombetaren tone.
Pas stervitjes se djeshme, shefi i FSHF-se ka biseduar me kuqezinjte, duke u kerkuar impenjim maksimal per kete sfide. Trajneri Haan ka pasur ne dispozicion gjithe skuadren vetem dje ne mbremje.
Ai ka eksperimentuar Currin ne mesfushe dhe mendohet qe mbrojtesi do vendoset ne pozicionin ku zakonisht luan Cana. Nje tjeter lajm qe po ben buje qe nga Malta eshte prania e trajnerit te Manchester United, Alex Ferguson ne ishull per nje takim me tifozerine e skuadres se tij.
Sipas mediave vendase, Ferguson do ndjeke ndeshjen Malte-Shqiperi, pse jo per te vezhguar me imtesi edhe ndonje element te skuadres tone perfaqesuese.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Malte, Duka kerkon impenjim nen syte e Ferguson
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: