Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kate Hudson, larg kinemase per nje vit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Kate Hudson, larg kinemase per nje vit   11/2/2009, 01:13

Kate Hudson ka vendosur te beje nje pushim njevjecar, per t’iu kushtuar familjes.
2009-en aktorja do ta kaloje ne rolin e nenes dhe do te rrije me shume me djalin 5-vjecar, Ryder, qe erdhi ne jete nga lidhja me 5 ish-bashkeshortin Chris Robinson. Aktorja eshte prezantuar se fundi me komedine "Bride Wars", ku luan perkrah Anne Hathaway.

"Vitin 2009 do ta bej pushim. Kam qene shume e zene, tani ka ardhur koha te mendoj per Ryder”, tha Hudson per revisten “InStyle”.

“Chris udheton shume dhe une bej te njejten gje, por te jesh prind duhet t’i kushtohet femijes”.


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kate Hudson, larg kinemase per nje vit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: