Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Del Toro rrefen filmin e ri per Che Guevara

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Del Toro rrefen filmin e ri per Che Guevara   11/2/2009, 01:30

Aktori portorikan Benisio Del Toro, protagonisti i filmit te ri per revolucionarin legjendar Che Guevara, tregon perpjekjet e tij per te njohur deri ne detaje jeten dhe karakterin e kesaj figure.
E rendesishme eshte ta kuptosh dhe jo ta imitosh udheheqesin revolucionar-shprehet Del Toro.

“Asnjehere nuk do te jesh ne gjendje ta arrish perfekt figuren e tij. Eshte njesoj si te notosh, noton per te mos u mbytur dhe une perpiqesha te vazhdoja skenat dhe te mos e imitoja ate”, sqaron me tej aktori.
Per te interpretuar Che, Del Toros, i eshte dashur te lexoje dhe te kuptoje thuajse gjithcka ka ndodhur ne jeten e revolucionarit.


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Del Toro rrefen filmin e ri per Che Guevara
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: