Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Anėtarėt e grupit "Machine Head" ..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Anėtarėt e grupit "Machine Head" ..   11/2/2009, 17:45

Rokerėt e grupit "Machine Head", Robb Flynn dhe Adam Duce, po i nėnshtrohen terapisė si pasojė e disa zėnkave tė vazhdueshme, tė cilat kėrcėnojnė tė ardhmen e grupit.


Flynn ka njoftuar se ai ishte larguar nė ditėn e parė tė fillimit tė turneut evropian tė vitit 2008 nė Paris, ndėrsa ishte kthyer vetėm pasi, basisti Duce kishte kėrkuar ‘armėpushim’.

Qė prej asaj kohe ata i kanė raportet mė tė mira dhe aktualisht janė duke e mbėshtetur bendin “Metallica” nė turneun amerikan. Megjithatė dy rokerėt kanė vendosur tė kėrkojnė ndihmė profesionale pėr tė ruajtur marrėdhėniet e tyre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Anėtarėt e grupit "Machine Head" ..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: