Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Zac shumė i zėnė pėr tė vizituar klubet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Zac shumė i zėnė pėr tė vizituar klubet   12/2/2009, 00:24

Aktori tinejxher Zac Efron thotė se ai ėshtė shumė i ngarkuar pėr ta shfrytėzuar statusin e tij tė yllit dhe pėr tu argėtuar.


Ylli i “High School Musical”, i cili luan krahas aktorit Matthew Perry nė filmin e ardhshėm “17 Again”, thotė se ai nuk ka kohė pėr tė ndjekur klubet dhe mė shumė preferon tė qėndrojė nė shtėpi dhe tė praktikojė vargjet.

“Sė fundi kam punuar shumė, andaj vėrtet nuk dal askund gjatė tė premtes mbrėma. Qėndroj brenda dhe praktikoj skenat e mia pėr ditėn e ardhshme. Por kur gjej ndonjė kohė tė lirė zakonisht dal me shokėt, shokėt e afėrt”, ka thėnė Efron.Zac Efron
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Zac shumė i zėnė pėr tė vizituar klubet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: