Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bullock dėshiron ...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Bullock dėshiron ...   12/2/2009, 00:25

Aktorja Sandra Bullock, e cila ka ndihmuar burrin e saj, Jesse James, tё rritė tre fёmijёt e tij, shpreson se ajo nuk ёshtё shumё e moshuar pёr tё lindur fёmijёn e saj, dhe ka pėrjashtuar tё adoptojė ndonjė.“Nuk kam pasur fёmijё biologjik. E kisha pėrjashtuar kёtё, dhe pastaj u takova me Jesse dhe e ringjalla sėrish kёtё dёshirё. Mendova, ‘Oh, ēfarė ndjenje’,”, ka thёnё Sandra.

“Kemi kuptuar se duhet tё kujdesemi pёr disa gjёra tjera nё planet sё pari. Nёse kam pritur kaq gjatё, ёshtё sepse kemi dёshiruar tё bёjmё gjёra tjera. Kurrё nuk ёshtё vonё”, ka shtuar aktorja 44-vjeēare.Sandra Bullock
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Bullock dėshiron ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: