Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Snoop Dogg nėnshkruan kontratė me MTV

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Snoop Dogg nėnshkruan kontratė me MTV   12/2/2009, 00:26

Reperi i njohur Snoop Dogg ka nėnshkruar njё marrėveshje tё begatė me MTV-nё pёr tё lėshuar albumin e tij tё ri dhe pёr tё lansuar edhe njё shou televiziv.


Ylli i hitit “Drop It Like It's Hot”, sё fundi ёshtё ndarё nga kompania e tij Interscope Record pas 10 vitesh dhe ka nėnshkruar kontratё tё re me MTV-nё.

Snoop Dogg, emri i vėrtetё i tё cilit ёshtё Calvin Broadus, ka arritur njё marrėveshje shumё-sferёshe me televizionin e famshėm, e cila do ta sjellё atё para kamerave njё program tё ri tё titulluar “Dogg After Dark”.

Emisioni do tё pėrfshijё intervista me fytyra tё famshme, komedi dhe performanca muzikore.

Bosёt e MTV-sё po ashtu do tё merren edhe me karrierėn muzikore tё Snoop, distribuim dhe promovim tё incizimeve tё tij tё ardhshme.Snoop Dogg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Snoop Dogg nėnshkruan kontratė me MTV
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: