Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Winslet: Do ta lejoja Leon ..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Winslet: Do ta lejoja Leon ..   12/2/2009, 00:27

E nominuara pёr Oskar, Kate Winslet, ёshtё aq e afėrt me bashkė-aktorin e saj tё filmit “Revolutionary Road”, Leonardo DiCaprio, sa do ta lejonte atё ta lėndonte fizikisht gjatё skenave.


Dyshja tё cilёt sё pari luajtėn bashkё nё filmin e vitit 1997, “Titanic”, janė ribashkuar pёr sё dyti herё pёr tё xhiruar filmin regjinё e tё cilit e bёn burri i Winslet, Sam Mendes,

“Kur kemi xhiruar skena tё vėshtira kemi zhvilluar njё gjuhё sekrete tonёn. Ne mund tё bёjmё ēdo gjё pa u ndjerё tё ēmendur”, ka thёnё aktorja.

“Madje do ta lejoja Leon tё mё lėndojё fizikisht nёse kjo do tё thotė qё skena tё del mё mirё dhe e di se ai ndjehet po kėshtu. Nёse nuk do ta kishim kёtё miqėsi tё rrallė, unё nuk do tё tregoja atё tėrheqje ndaj tij nё skenё”, ka shtuar Winslet.Kate Winslet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Winslet: Do ta lejoja Leon ..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: