Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 FOTO: Si u dashurua Madona

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: FOTO: Si u dashurua Madona   13/2/2009, 01:26

Dolėn publikisht edhe fotot nga seti i Madonės,
nė tė cilin ajo e gjeti dashurinė e saj tė re - manekenin e ri brazilian Xhisus Luis.
Seti ėshtė inēizuar para turneut tė Madonės nė Amerikėn Latine (dhjetor 2008), ndėrsa fotografitė kanė qenė tė planifikuara pėr botimin e marsit tė magazinės “W”.
Tash me zbulohet ky mister i madh i kengetares apo mbretereshes se rrymes muzikore POP. Kerte zbulim e bejne te gjith adhuruesit e saj duke patur nje deshire te flakte qe ta dijne cdo imtesi ne jeten e mbretereshes Madonna.

_________________
The man can do, or the man can't do...!Edituar pėr herė tė fundit nga Leonita nė 13/2/2009, 01:33, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: FOTO: Si u dashurua Madona   13/2/2009, 01:26


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: FOTO: Si u dashurua Madona   13/2/2009, 01:27


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: FOTO: Si u dashurua Madona   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
FOTO: Si u dashurua Madona
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: