Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Adrian Gaxha sė shpejti me album tė ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Adrian Gaxha sė shpejti me album tė ri   13/2/2009, 01:29

Pop kėngėtari shqiptar nga Maqedonia Adrian Gaxha, pas njė pauze dy vjeēare pritet tė dal sė shpejti nė skenėn e muzikės pop me njė album tė ri. Nga ekipa e Gaxhės bėjnė tė ditur, se kėngėt e reja dhe albumi i ri ėshtė ne pėrgatitje e sipėr dhe nėse shkon gjithēka sipas planit tonė, nė fillim tė verės do tė jetė I gatshėm pėr adhuruesit e kėtijė zhanri muzikor.
Sipas tyre “Adriani pėr momenti ėshtė pak sa i mbyllur, dhe ka munguar gati nė shumė emisione tė ciklit muzikor.
Ai pėr momentin mė shumė pushon dhe sipas planeve tė tijė, ai paraqitet vetėm ne koncertet qė organizohen brenda dhe jashtė vendit”. Nga ekipi i Gaxhės bėjnė tė ditur se “Edhe Adriani edhe Robert Bilbilov, me shpejtėsi do tė punojnė reth pėfundimit tė kėngėve, kėngėt do tė jenė nė dy gjuhė, nė gjuhėn maqedone dhe nė gjuhėn shqipe”. Sipas tyre “Albumi ėshtė diēka e re nga albumet e deri tanishme tė Adrian Gaxhės.
Ndėrsa me kėngėt e reja, sigurisht qė do tė ketė edhė njė imixh tė ri. Nė albumin qė do tė del, thuhet se do tė ketė disa duete me kėngėtarė tė njohur nga Maqedonia, Kosova dhe Shqipėria.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Adrian Gaxha sė shpejti me album tė ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: