Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kėngėtari vuan prej 22 muajsh nga lemza

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Kėngėtari vuan prej 22 muajsh nga lemza   13/2/2009, 16:58

Njė kėngėtar thotė se karriera e tij ka marrė fund, duke qenė se prej 22 muajsh vuan nga lemza. Christopher Sands, 25-vjeēar, ka njė lemzė tė vazhdueshme dhe shpesh ēdo dy sekonda. Pėr kėtė arsye ka vėshtirėsi kur flet, kur fle dhe kur ha. Ai thotė pėr “Daily Mail”:
“Natėn e kaluar u shtriva nė dysheme sepse nuk mund tė marr frymė ashtu siē duhet. Tė gjithė miqtė e kanė vėnė re se jam mė i dobėt pėr arsye se ushqehem mė pak”. Kėngėtari thotė se e ka tė pamundur tė performojė me bandėn e tij apo tė gjej njė tjetėr punė. Pėr momentin jeton me ndihmėn e personit tė paaftė pėr punė. Ai thotė se ka provuar gjithēka, por pa asnjė rezultat.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kėngėtari vuan prej 22 muajsh nga lemza
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: