Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Vajza 10 vjeēare shpėton, pasi bie nga lartėsia prej 170 met

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Vajza 10 vjeēare shpėton, pasi bie nga lartėsia prej 170 met   13/2/2009, 17:37

Elena Z. (10) nga Kolni, ka qene per Krishtlindje ne Oberaudorf ne Bavari. Ka qene duke luajtur me ca shoqe te tjera ne majen e nje kodre.
-Papritmas ne sy me hyri bore. U perpoqa qe t’i fshij syte, por e humba orientimin dhe rrashe poshte - ka treguar Elena.
Ka rene prej kodre para syve te babait Tomas (46) nga lartesia prej 170 metrash. Femijet te cilet kane luajtur bashke me Elenen, kane vrapuar ne kafeterine e afert dhe kane kerkuar ndihme. I pari per ndihme ka vrapuar Michael King (33), pronar i lokalit.
- Kodra ishte e akullt dhe prandaj babai i saj nuk ka mundur te leshohet poshte. Une arrita te leshohem hap pas hapi, si merimange. Pas 20 minutash degjova zerin e Elenes e cila kerkonte ndihme. Isha i gezuar dhe i habitur se si ka mundur te shpetoje - ka thene King.
Elenen e ka gjetur te ngrire dhe te frikesuar. Eshte mbajtur per nje dru. I ka treguar peralla deri sa nuk ka ardhur helikopteri i shpetimit, i cili Elenen e ka derguar ne spital. Mjeket kane konstatuar se ajo ka lendime trupore, por jashte rrezikut per jeten.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Vajza 10 vjeēare shpėton, pasi bie nga lartėsia prej 170 met   13/2/2009, 17:37


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Vajza 10 vjeēare shpėton, pasi bie nga lartėsia prej 170 met   13/2/2009, 17:39


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Vajza 10 vjeēare shpėton, pasi bie nga lartėsia prej 170 met   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Vajza 10 vjeēare shpėton, pasi bie nga lartėsia prej 170 met
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: