Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Yjet hollivudiane vishen keq

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Yjet hollivudiane vishen keq   14/2/2009, 00:55

Tė bukura, seksi, gjithmonė nė formė. Personazhet e njohura nuk humbasin asnjė rast pėr tė ndryshuar pamjen e tyre tė jashtme duke sfiluar me veshje nga moda e fundit. Por ndonjėherė tė kapura nga mania pėr tė bėrė pėrshtypje pėrfundojnė duke u veshur keq dhe pa stil.
Nga Madonna te Pink, duke kaluar te Lily Allen dhe Lindsay Lohan, deri te Eva Longoria e Shannen Doherty, njė grup i madh vipash qė gjatė rrugės pengohen nė stil.
Ka nga ato qė larg aparateve e kamerave, vishen nė versionin “shtėpiake tė dėshpėruara”.
Mjafton tė shikosh nusen e ardhshme Lindsy Lohan, qė del me njė palė xhinse tė grisura, njė kantiere shumė tė butė dhe njė shall tė verdhė qė stonon me gjithēka tjetėr.
Lohan heq dorė nga recipeta me kėnaqėsi, duke treguar mė pak mė shumė nga ē’duhet.
Ndėrsa pėr ēantė ka marre atė qė i ka zėnė dora nė gardėrobė.
Ndėrsa, duket si njė mollė jeshile, Kirsten Dunst, qė ėshtė veshur me njė veshje qė te jep pėrshtypjen e njė tollumbaceje.
Ēmenduri nė skenė pėr mbretėreshėn e pop-it Maddonna qė nė koncert vishet si njė 20 vjeēare.
Pantallona tė shkurtra pėr palestėr, ēorape rrjete dhe ēizme tė zeza, syze dielli nė formė zemre: me sa duket shijen e mirė e ka lėnė nė dollapin e shtėpisė kėngėtarja amerikane.
Pamje fshatareske pėr Jesica Simpson: e ēorientuar nga suksesi i madh, ajo ka veshur njė fustan me kuadrata vjollcė qė tė kujton mbulesėn e tavolinės sė bukės.
Nuk ngelin pas pėr shije tė keqe nė tė veshur edhe Kelie Minogue, Nicole Richie apo Pink.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Yjet hollivudiane vishen keq
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: