Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Whitney Houston rifiton shkelqimin ne skene

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Whitney Houston rifiton shkelqimin ne skene   14/2/2009, 01:53

Whitney Houston rikthehet fuqishem ne skene. Kengetarja amerikane eshte shfaqur ne forme te shkelqyer gjate koncertit ne nder te producentit te saj dhe shume yjeve te muzikes, Clive Davis.
Houston ka kenduar "I'm Every Woman" dhe "I Will Always Love You", ndersa Jamie Foxx e ka quajtur kete moment si nje ringjallje per Whitney. Ky moment sinjalizon rikthimin mes njerezve normale per kengetaren, e cila ka kaluar nje periudhe mjaft te veshtire per shkak te problemeve me drogen dhe ish bashkeshortin Bobby Brown. “Ia dola mbane”, uleriti Houston pasi doli ne skene, duke elektrizuar publikun.
“Nuk kam menduar asnjehere se kam qene e droguar por thjesht kisha nje ves te keq qe duhej nderprere. Tani ia kam dale mbane”, deklaroi pak jave me pare ne nje emision televiziv Whitney. Nderkohe, mesohet se shume shpejt ajo do publikoje edhe albumin e ri qe pritet te dale ne muajin mars.


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Whitney Houston rifiton shkelqimin ne skene
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: