Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kinema, Joaquin Phoenix i jep fund karrieres

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Kinema, Joaquin Phoenix i jep fund karrieres   14/2/2009, 01:56

Drama romantike “Two Lovers” duket se do jete filmi i fundit qe xhiroi aktori Joaquin Phoenix.
Gjate prezantimit te filmit para mediave, ai tha se i ka mbyllur llogarite me boten e kinemase dhe asgje nuk do ta beje te ndryshoje mendje. Me nje mjeker te gjate dhe floke te shkujdesur, Phoenix ka rrefyer se tashme po punon per albumin e tij te pare dhe shton se shpreson qe te kete nje bashkepunim me reperin P. Diddy.
“Nuk jam nga ata tipa qe kur ndahem nga e dashura nuk e shikoj asnjehere me. Kinemane e shikoj si mikeshe, por nuk mendoj se do rikthehem serish. Nuk ka rendesi sa i zoti je. E di qe njerezit do tallen me mua por kjo nuk me shqeteson”, shprehet aktori i nominuar dy here per cmimet Oscar.


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kinema, Joaquin Phoenix i jep fund karrieres
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: