Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Salma Hayek nuk ka nguruar te ushqeje me gji nje femije afri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Salma Hayek nuk ka nguruar te ushqeje me gji nje femije afri   14/2/2009, 02:00

Aktorja ndodhej ne Afrike per te marre pjese ne nje mision humanitar ne luften kunder tetanozit, te sponsorizuar nga UNICEF dhe Pampers. Salma u ka bere injeksione disa grave afrikane dhe me pas ka ushqyer me gji nje femije.
Aktorja qe ka nje vazje 1-vjecare ka dashur te tregoje mbeshtetjen per ushqyerjen natyrale. “Mendoj se vajza ime do te ishte krenare te ndante qumeshtin e saj me dike tjeter dhe kur te rritet do ta ndihmoj qe te behet bujare dhe altruiste. Kjo eshte gjeja me e mire qe mund te te mesoje nje nene”, eshte shprehur Hayek.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Salma Hayek nuk ka nguruar te ushqeje me gji nje femije afri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: