Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Will Smith, aktori qe ben me shume para

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Will Smith, aktori qe ben me shume para   14/2/2009, 02:01

Will Smith eshte cilesuar si aktori qe siguron me shume te ardhura ne Hollivud. Perfundimin e ka nxjerre nje studim i faqes financiare Forbes.com.
Nje panel profesionistesh te industrise se filmit thane se pas tij u renditen yje te tille si Johnny Depp, Leonardo DiCaprio, dhe cifti Angelina Jolie dhe Brad Pitt. Aktoret u renditen sipas aftesise qe kishin per te siguruar financime per nje film te ri, sipas arketimeve te filmave te tyre dhe audiences.
Filmi me i fundit i Smith', “Seven Pounds”, doli ne kinema ne dhjetor dhe arketoi me shume se 141,6 milione dollare ne te gjithe boten. Ne muajin janar Smith u vleresua si aktori qe arketon me shume nga nje film nga nje sondazh te pronareve te shtepive kinematografike dhe bleresve te filamve. Ne listen e 10 me te mireve perfshihen edhe Tom Hanks, George Clooney, Denzel Washington, Matt Damon dhe Jack Nicholson.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Will Smith, aktori qe ben me shume para
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: