Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Sarkozi-Bruni, nga prezantimi ne altar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Sarkozi-Bruni, nga prezantimi ne altar   14/2/2009, 02:03

Nicolas Sarkozy dhe Carla Bruni jane kthyer serish ne qender te vemendjes por jo per ndonje lajm te koheve te fundit. Behet fjale per nje detaj qe mediave u ka shpetuar ne momentin qe ata u njohen.
Mes tyre pati dashuri me shikim te pare dhe kete e dine te gjithe tashme, por ajo qe nje mik i tyre zbulon eshte se, Sarko i ka propozuar per martese ish modeles italiane vetem pak ore pasi u njohen. “Do ta shohesh qe do jemi me mire se Marilyn dhe Kennedy”, i ka thene presidenti Carla-s. Kete bisede e ka ndjekur nje miku i tyre 75 vjecar, i pranishem ne mbremjen kur cifti u njoh.
Jacques Seguela ka publikuar nje liber me titull “Autobiografi te paautorizuara” ku flet edhe per kete cast. “Takimi ishte i papritur dhe mes tyre pati nje joshje te menjehershme”, thuhet mes rreshtave. Sarkozy dhe Bruni u njohen ne 13 nentor te vitit 2007 dhe u martuan 7 jave me vone. I sapodivorcuar nga bashkeshortja Cecilia, Sarko zgjodhi rrugen me te shkurter, duke propozuar bukuroshen e cila ishte e pranishme ne darken e organizuar nga presidenti.
“Reputacioni im nuk eshte me i keq se juaji. Te njoh por nuk te kam takuar asnjehere. Di gjithcka per ty sepse jam si ty”, i ka thene Nikolas bashkeshortes se tij te ardhshme, duke i premtuar se do ishte i pranishem ne nje koncert te sajin ne Paris. “Do shpallim fejesen se shpejti dhe do ta shikosh se do jemi me te mire se Marilyn e Kennedy”, i ka premtuar ai, ndersa ajo u pergjigj: “Fejese? Kurre! Nuk jetoj me me nje mashull qe nuk do me dhuroje nje femije”. Pas kesaj bisede, kreu i Elizese i propozoi bukuroshes italiane ta celebronin njohjen e tyre ne altar.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Sarkozi-Bruni, nga prezantimi ne altar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: