Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mel C, mamaja e fundit e Spice Girls

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Mel C, mamaja e fundit e Spice Girls   14/2/2009, 02:03

Ish pjesetarja e Spice Girls, Mel C eshte e fundit e 5 vajzave qe pret te sjelle ne jete ne femije.
Rreth nje muaj nga lindja e femijes se saj te pare, ajo eshte pare ne nje park te Londres ku veshtire se mund te njihej per shkak te permasave te ndryshuara nga shtatezania. Ende nuk dihet nese femija do te jete femer apo mashkull, por kjo pak rendesi ka per Mel C, e cila pret me padurim te provoje kete eksperience.
Ne nje interviste te dhene pak kohe me pare, ajo ka thene se eshte shume e lumtur nga ideja se do te behet mama, nje deshire e cila me ne fund i eshte realizuar. Persa i perket jetes me te fejuarin Thomas Starr, me te cilin bashkejeton prej 7 vjetesh, martesa eshte shume afer dhe femija i pare i ciftit mund te jete shtysa perfundimtare qe ata te shkojne drejt altarit.
Ish pjesetaret e Spice Girls e kane provuar kete eksperience pasi Victoria ka tre femije, Emma nje djale, Halliwell nje vajze dhe Melanie Brown dy femije.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mel C, mamaja e fundit e Spice Girls
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: