Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Reali merr 70 mimlionė euro borxh pėr Ronaldon

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Reali merr 70 mimlionė euro borxh pėr Ronaldon   14/2/2009, 02:28

Reali merr 70 mimlionė euro borxh pėr Ronaldon

Nga Spanja raportohet se Banka e Sandanderit, mė e gjera nė zonėn e Europės, ka aprovuar aplikimin e Realit tė Madridit pėr njė shumė tepėr tė lartė kredie. Sipas kėtyre lajmėve, kjo bankė u garantuar drejtuesve tė Realit shumėn prej 70 mijė eurosh, qė do tė pėrdoret pėr tė blerė Kristiano Ronaldon nga Manēester Junajtid nė pėrfundim tė sezonit. Kjo s’do thotė se kjo ėshtė edhe shuma qė duhet tė paguajė Reali pėr Ronaldon, pasi 70 mijė euro ėshtė maksimumi qė mund tė huazojė banka, pra jo mė shumė se 20% tė buxhetit tė klubit. Drejtuesit e Realit gjatė kohės qė ka mbetur po pėrgatiten pėr tė plotėsuar 100 milionėt, qė duhen pėr tė sjellė Ronaldon nė Madrid. Insistimit tė Realit duket se do t’i dorėzohet edhe trajneri i Manēesterit, Aleks Ferguson, qė duke parė pėrfitimin e madh tė klubit dhe dėshirėn e lojtarit nuk do tė nxjerrė pengesa tė mėtejshme.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Reali merr 70 mimlionė euro borxh pėr Ronaldon
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: