Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Elia Zaharia: Mė pėlqen qė jam e dashuruar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Elia Zaharia: Mė pėlqen qė jam e dashuruar   15/2/2009, 14:42

Kėngėtare, aktore, ish-pjesėtare e grupit "Spirit Voice", kjo ėshtė Elia Zaharia, vajza e aktores tė talentuar shqiptare, Yllka Mujo, e cila tregon historinė e saj tė dashurisė me Princin Leka II, nipin e Mbretit Zog.
Nė njė intervistė pėr “Gazeta Shqiptare”, Elia tregon se e vlerėson dashurinė pėr Princin e saj ‘tė kaltėr’ qė kėtė herė ka qenė vėrtetė njė princ, djalė i familjes mbretėrore shqiptare duke pranuar me sinqeritet se ndjehet mirė nė dashurinė e saj me Princin.

“Mė telefonon nga Tirana. Marr disa telefonata nė ditė. Ndjehem mirė nė dashurinė time me princin. Ėshtė njė njeri qė e ēmoj dhe e vlerėsoj shumė, me plot virtyte. Me jep dhe i jap dashuri. Jetojmė me njėri tjetrin edhe pse jemi larg njėri nga tjetri, gati 3.000 kilometra. Telefoni duket sikur shkurton distancat tani, kėshtu qė shpesh gjatė ditės i telefonojmė njėri-tjetrit. Mė pėlqen qė jam e dashuruar nga njė njeri si ai”, tregon Elia.

Elia dhe Princi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Elia Zaharia: Mė pėlqen qė jam e dashuruar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: