Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Robinson mė i miri nė All Star

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
Leonita

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Robinson mė i miri nė All Star   15/2/2009, 17:08

Robinson mė i miri nė All Star


Nata e dytė e ALL STAR Uikendit qė po mbahet nė Feniks ishte e rezervuar pėr garat nė ngulitje, gjuajtje pėr tre pikė dhe garat nė shkathtėsi. Basketbollisėti i Nju Jorkut, Nejt Robinson edhe pse me vetėm 175 cm gjatėsi arriti tė merr fitoren nė garat e ngulitjes duke triumfuar ndaj Duajt Hauard nga Orlando, XhejAr Smith nga Denver si dhe Rudi Fernandez nga Portlandi. Ngulitja e cila i sjelli fitoren Robinsonit ishte ajo kur tejkaloi qendrėn nga Orlando, Houard. Nė garat pėr gjuajtje pėr tre pikė mė i suksesshėm ishte basketbollisti nga Majami, Dekuan Kuk i cili nė kėto gara mposhti fituesin e vitit tė kaluar Xhejson Kapono dhe basketbollistin nga Orlando Rashard Luis. Nė garat nė shkathtėsi, fitoren e mori basketbollisti nga Ēikago, Derik Rose i cili ishte mė i shpejtė dhe mė i shkathėt se sa konkurentėt e tij, Devin Herris, Toni Parker dhe Mo Uilliams. Sonte nė program ėshtė edhe ndeshja kryesore, ku basketbollistėt mė tė mirė nga konferenca lindore do tė sfidojnė mė tė mirėt nga perėndimi.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Robinson mė i miri nė All Star
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: