Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Gatuzo ha kėrmill tė gjallė pėr 12 mijė euro

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
Leonita

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Gatuzo ha kėrmill tė gjallė pėr 12 mijė euro   15/2/2009, 17:09

Gatuzo ha kėrmill tė gjallė pėr 12 mijė euro
Mesfushori I skuadrės sė Milanit, Xhenaro Gatuzo nuk ka mundėsi qė nė terren t'ju ndihmojė kolegėve tė tyre nė takimin me Interin, por kėtė e bėn jashtė fushės duke u angazhuar qė nė nivelin maksimal tė ruaj moralin e skuadrės. Ai para ndeshjes sė rėndėsishme me Interin me bashkėlojtarėt e tij ka vėnė njė bast se mund tė hajė kėrmill tė gjallė, ndėrsa bashkėlojtarėt e tij janė zotuar se nėse Gatuzzo e bėn kėtė, ata do ti japin si peshqesh nga 500 euro.
"Tė gjitha bashkėlojtarėt bėnė gati nga 500 euro dhe mė thanė se nuk kam guxim tė ha njė kėrmill tė gjallė. Ishin 24 lojtarė dhe unė I garantova se do ta bėj kėtė me kusht qė kėta tė hollat tia dorėzojnė fitness trajnerit tė skuadrės. Pasi parat I mori trajneri unė e gėlltita tė gjallė kėrmillin dhe I mora paratė", ka thėnė mesfushori I Milanit. Sipas tij ēdo njėri futbollist do ta bėnte atė nėse do t'ju kishin ofruar reth 25.000 euro. Pėr Gatuzon me rėndėsi ėshtė se ai ka kontribuar nė ritjen e moralit tek bashkėlojtarėt e tij.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gatuzo ha kėrmill tė gjallė pėr 12 mijė euro
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: