Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Allen: Tė rinjtė duhet t’i provojnė...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Allen: Tė rinjtė duhet t’i provojnė...   15/2/2009, 19:01

Prindėrit duhet t’i inkurajojnė fėmijėt e tyre tė provojnė drogėn me qėllim qė t’i zbulojnė pasojat e saj vetė, thotė Lily Allen.


Kėngėtarja i ka bėrė kėta komente pasi qeveria britanike zgjodhi qė ekstazėn ta fusė nė grupin e drogave tė klasit A.

“Prindėrit duhet t’u thonė fėmijėve: ‘Drogat mund tė duken argėtuese, por ato e dėmtojnė trurin tuaj. Disa njerėz reagojnė mirė, disa jo. Provojeni dhe shihni ēfarė do tė mendoni”, ka thėnė Allen.

23-vjeēarja, e cila ka qenė konsumuese e drogės, ėshtė aktuale me cinglin e ri “The Fear”.

“Kurrė nuk kam qenė mirė kur kam konsumuar kokainė ose droga tė tilla. Ata mė bėjnė shumė tė zemėruar. Ende qėndroj larg edhe nga heroina”, ka thėnė kėngėtarja.Lily Allen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Allen: Tė rinjtė duhet t’i provojnė...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: