Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kapoor: Jemi tė befasuar nga suksesi i Slumdog

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Kapoor: Jemi tė befasuar nga suksesi i Slumdog   15/2/2009, 19:01

Ylli i filmit “Slumdog Millionaire”, Anil Kapoor, thotė se stafi realizues i filmit ėshtė i befasuar me suksesin e arritur.Drama e xhiruar nė Mumbai fitoi shtatė ēmime BAFTA nė ceremoninė e zhvilluar vikendin e kaluar si dhe katėr ēmime Golden Globe muajin e kaluar.

“Tė jem i sinqertė, ku do qė kemi dalė me ndonjė ēmim, kemi dalė duke mos pritur asgjė. Kemi qenė shumė tė ngazėllyer me gjithė atė qė kemi marrė dhe Zoti gjithmonė ka qenė i mirė me ne. Ka qenė e mrekullueshme”, ka thėnė Kapoor.

Filmi ėshtė i nominuar nė dhjetė kategori pėr ēmimin Oskar, ku ėshtė favorit pėr tė fituar edhe ēmimin kryesor, atė tė filmit mė tė mirė.
Ylli i filmit “Slumdog Millionaire”, Anil Kapoor.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kapoor: Jemi tė befasuar nga suksesi i Slumdog
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: