Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Holmes: Puna mė ka dobėsuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Holmes: Puna mė ka dobėsuar   15/2/2009, 23:22

Aktorja Katie Holmes thotė se ajo ka rėnė aq shumė nė peshė sė fundi, pėr shkak tė orarit shumė tė ngjeshur tė punės.Bukuroshja, e cila sė fundi luajti nė shfaqjen e Arthur Miller, “All My Sons” nė Broadway, thotė se orėt e gjata tė punės dhe metabolizmi i shpejtė janė faktorėt qė kanė shkaktuar dobėsimin e saj.

“Metabolizmi im ishte gjithnjė aktiv gjatė gjithė kohės. Humbas nė peshė shpejt kur punoj shumė. Nuk ka rėndėsi sa shumė ha, vetėm dobėsohem. Nuk ėshtė problemi mė i madh nė botė, apo?”, thotė aktorja.

“Jam njė grua qė beson se mund t’i ketė tė gjitha. Por, ne femrat mund tė bėjmė gjėra tė jashtėzakonshme nėse i pėrkushtohemi me mėndje. Dhe jo vetėm kaq, ne kėnaqemi kur i bėjmė gjėrat! Edhe nėse ato janė tė ēmendura, ėshtė argėtim. Nė fund tė fundit, ka qenė njė pėrvojė”, ka shtuar Holmes.K
Katie Holmes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Holmes: Puna mė ka dobėsuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: