Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kosova nė pritje tė 1 vjetorit tė Pavarėsisė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kosova nė pritje tė 1 vjetorit tė Pavarėsisė   16/2/2009, 17:57

Kosova po pėrgatitet pėr tė festuar njė vjetorin e Pavarėsisė sė saj me 17 shkurt. Mijėra qytetarė do tė mbushin rrugėt e Kosovės, ndėrsa janė parashikuar edhe koncerte, e fishekzjarre. Aktivitetet pėr kėtė ditė do tė fillojnė nė orėn 11:00 me njė mbledhje solemne tė Kuvendit tė Kosovės. Do tė mbahet edhe njė marshim pėr nxėnėsit dhe pėr tė gjithė qytetarėt, me moton “Ecja nė pavarėsi”. Nė orėn 18:00 do tė jetė koncerti i Filarmonisė sė Republikės sė Kosovės dhe nė orėn 21:00 do tė jetė njė koncert madhėshtor nė Prishtinė, por edhe nė qytete tė tjera tė Kosovės, pėr t’u pėrmbyllur nė orėn 22 me ndezjen e fishekzjarrėve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kosova nė pritje tė 1 vjetorit tė Pavarėsisė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: