Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Topi takohet sot me kreun e PDSH-sė, Thaēi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Topi takohet sot me kreun e PDSH-sė, Thaēi   16/2/2009, 18:00

Presidenti Topi, nxit bashkėpunimin mes politikanėve shqiptarė nė Maqedoni, qė zgjedhjet e marsit, tė jenė larg konflikteve dhe pėrplasjeve tradicionale. Topi, priti sot, kryetarin e Partisė Demokratike Shqiptare, Menduh Thaēi, i cili foli rreth zhvillimeve mė tė fundit nė vendin fqinj. Thaēi e vuri theksin nė pėrpjekjet pėr tė gjetur gjuhėn e pėrbashkėt, nė kuadėr tė proēesve integruese euro-atlantike. Sipas njoftimit zyrtar, pjesė e diskutimeve, ishte dhe situata e fundit, nė rajon.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Topi takohet sot me kreun e PDSH-sė, Thaēi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: