Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Colin Farrell sėrish vetė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Colin Farrell sėrish vetė   16/2/2009, 20:04

Aktori irlandez Colin Farrell ėshtė braktisur nga e dashura e tij, shkrimtarja Emma Forrest, pėr shkak tė mungesės sė pėrkushtimit ndaj saj.


“Ai asnjėherė nuk e ka njoftuar atė me familjen e tij. Ajo po ashtu ėshtė nevrikosur shumė pasi qė nuk e ka falėnderuar kur e fitoi ēmimin Golden Globe”, ka thėnė njė burim pėr revistėn “In Touch Weekly”.

Emma ka konfirmuar se ata nuk janė mė bashkė, duke shtuar se do tė mbesin miq. Ndėrkohė, sė fundi ėshtė spekuluar se Farrell ėshtė nė lidhje me aktoren Salma Hayek, me tė cilėn janė parė duke u puthur.


Colin Farrell
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Colin Farrell sėrish vetė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: