Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Madonna rikthehet nė ekranin e madh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Madonna rikthehet nė ekranin e madh   16/2/2009, 20:05

Madonna ka vendosur tė luajė njė tjetėr rol filmik. Ajo do tė aktrojė karakterin e amerikanes Wallis Simpson, e cila nė vitet e tridhjeta pothuajse e pėrēau Familjen Mbretėrore nė Britani tė Madhe.Mbretėresha e muzikės pop ka marrė kritika tė mira vetėm pėr filmin e viti 1996, “Evita”, ndėrsa paraqitjet e saja nė filmat e tillė si, “The Next Best Thing” (2000) dhe “Swept Away” (2002), kanė marrė kritika shumė negative.

Mirėpo, duket e tash Madonna ka vendosur ta rindėrtojė karrierėn e saj filmike me rolin e Simpson.

“Madonna e konsideron rolin e Wallis Simpson, si njė projekt tė madh filmik. Ajo ėshtė e pasionuar sikurse nė kohėn kur portretizoi Evitėn”, ka thėnė njė burim pėr gazetėn britanike “The Sun”.Madonna
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Madonna rikthehet nė ekranin e madh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: