Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jackson “kėnaqet” nё skenat e dhunshme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Jackson “kėnaqet” nё skenat e dhunshme   16/2/2009, 20:08

Samuel L. Jackson ёshtё argėtuar duke luajtur “sё tepėrmi” torturuesin nё filmin “Unthinkable”, bёn tё ditur bashkё-aktori i tij, Michael Sheen.


“Duhej tё qėndroja i lidhur nё tavan me kapelё mbi kokё, nё veshje tё shkurta boksierėsh, i ruajtur poshtё nga njё ushtarё, dhe ajrin e ftohtё qё frynte nё mua”, ka thёnё aktori.

“Nuk do tё ju rekomandoja tё torturoheni nga Samuel JAckson, ai duhet se kėnaqet sё tepėrmi nё kёtё”, ka shtuar Sheen.

Trileri psikologjik “Unthinkable” ka nё qendėr dy agjentё tё FBI-sё tё cilёt kanё dy ditё pёr tё zbuluar lokacionin e tre pajisjeve nukleare tё fshehura nga njё terrorist.


Samuel L. Jackson
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jackson “kėnaqet” nё skenat e dhunshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: